Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Chceš změnit svůj život? ZMĚŇ HO!

5. srpna 2017 v 0:30 | Ordinary Princess |  Témata
Fotka uživatele Petra Konopíková.

Každý může změnit svůj život od základu. Není třeba slov ,,kdybych mohl" která zazněla v hlavním tématu na blog.cz, protože stačí chtít svůj život změnit. I když je to občas zatraceně těžký a všichni a všechno ti hází pod nohy klacky, TY to nesmíš vzdát. Každý čeká na to, jak to vzdáš a vrátíš se k životu, který tak nemáš rád. Oni budou skákat radostí, když tobě se nebude dařit a budeš se schovávat doma v posteli se slzama v očích. TY musíš udělat něco pro sebe. Chceš změnit svůj život? tak ho změň. Bojuj za nový a lepší život, který chceš. Dři na tom od rána do noci, protože jinak se ti neuskuteční tvůj cíl. Při každém běhu je někde v dáli cíl a pokud běh dotáhneš do cíle, bude z tebe vítěz. A je jedno, zda si doběhl první, druhý nebo desátý, ale doběhl jsi do cíle. Nezůstal si někde na cestě mezi bodem A a B, jako někteří. A většinou na cestě zůstávají přesně ti, co TOBĚ hází klacky pod nohy. Jsou totiž tolik záneprázdněný tebou, než sebou, že se zastaví a hledají způsoby, jak přitížit tobě, než aby běželi do cíle. Proto otevři oči, připrav dech a běž. Já totiž věřím v každého, kdo se vážně snaží a jde si za tím, co chce.

Protože po vydření tohodle vysněnýho života ten život vážně přijde. A ty budeš mít to, co budeš chtít. Budeš dýchat pravidelně a nebudeš mít žádné potřeby zastavit. Nebude ti viset žádné závaži na hrudi, které tě tahá k zemi.

1. přemýšlej, co vlastně chceš...
2. napiš si, jak docílíš svého cíle...
3. připomínej si, co už jsi dokázal...
4. dokaž víc...
5. já v tebe věřím, a když v tebe někdo věří, dokážeš víc.

Neměj strach, že to bude horší, jakmile začneš dělat svůj život lepším. Nikdo totiž neřekl, že ta cesta bude lehká. Ta cesta bude plná překážek, plná bolesti a utrpení, ale na konci? na konci bude vydřený a zasloužený cíl. A tohle platí u všeho. Chceš změnit postavu? nastav si správný jídelníček a správně cvič. Bojíš se opustit člověka, protože by ho to ranilo, ale ty nejsi šťastný? je to tvůj život, dělej svůj život lepším. Tohle rozhodnutí bude vždycky těžký, ale dokud ho neuděláš, bude to bolet tebe. Chceš se začít mít rád? tak si po ránu prostě řekni, že se máš rád. A musíš to myslet vážně. Prostě se na sebe usměj a přijmi sebe takokého jaký jsi. Chceš se odstěhovat? tak se seber, našetři si na to a odstěhuj se. Ono to vážně jde, pokud chceš.. Jenom musíš chtít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelna" :) Ta "neviditelna" :) | Web | 5. srpna 2017 v 7:47 | Reagovat

To je moc hezky motivacni clanek, vazne :-) kazdy by si ho mel precist, urcite to povzbudi a nabudi!
A hlavni je nevzdat se...vsechno jde, kdyz se chce 😊

2 Joina Joina | Web | 5. srpna 2017 v 9:24 | Reagovat

Taky se mi moc líbí tento článek  :-)
Asi bych to měla taky vyzkoušet. I když to jde těžko.

3 Ellaria Ellaria | Web | 7. srpna 2017 v 10:22 | Reagovat

Díky za tenhle článek, Princezno! Je opravdu skvělý a není naplněný prázdnými slovy. Život jde skutečně změnit pokud má člověk vůli.
Cesta ke změně ale není jednoduchá a stojí dost sil a tak spoustu lidí svůj "boj" vzdává a radši mluví o tom, že jejich cíle jsou nesplnitelné.
Tleskám! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama