Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Možná jednou...

23. července 2017 v 19:50 | Ordinary Princess |  Diary

Zase jsme u toho, kdy šílím z toho, že si na mě vzpomínáš a přemýšlím nad tím, žes třeba nezapomněl. Moje srdce tluče jako blázen, i když ví, že to nedopadne nijak. Vždy to byla stejná písnička stále dokola a přesto si srdce nenechá nic namluvit. Srdce všechno uvnitř ví, i když je zničené a přelámané na kousíčky. Ty sám moc dobře víš, jak to v srdci máš a přesně víš co cítíš. Já zas vím jedno jediné, že na tebe nikdy nezapomenu. A ještě víc, když si poustím jeho. Toho interpreta, který umí vyslovit náš život na hlas. Všechny ty pocity, co člověk dokáže cítit k jednomu člověku a přesto tě zas nesnáším. Já ani nevím, zda tě nesnáším, nebo je to na bodě mrazu, ale pokaždý, když si na tebe vzpomenu, tak... Nevím, jak to pojmenovat, ale moje milovaná spisovatelka napsala knihu, která mí tak trochu připomíná náš příběh. Sice kniha končí happyendem, ale ten příběh. Ta láska v začarovaném trojúhelníku. A pak si říkám, že tě škrtám. Škrtám Tě ze své hlavy a nakonec si připadám jako malé dítě, které brečí nad rozlitým mlíkem..

""Hej, srdce. Slyšíš mě? Ty a já jsme oficiálně ve válce." (Možná jednou)"

"Stáli jsme tak několik minut, začali se ztrácet ve způsobu, jak se kolem mě omotal. Způsob, jakým mě držel, mi dával náhled, jak by to mezi námi mohlo vypadat. Snažila jsem se zatlačit ta tři slova do zadní části mé hlavy, tři slova, která se probojovávala pokaždé, kdy jsme byli spolu. Možná jednoho dne." (Možná jednou)"

,,Před ní se skláním, před tebou padám" (Možná jednou)

A tak si pouštím ta slova, která dělají s mým srdcem něco nemožného. Přemítám si tu knihu stále dokola. Ty slova chlapce, který měl jen jedno srdce a přesto ho měl rozdělené na dvě poloviny.

,,Pevně jsem ji svíral kolem pasu, když se moje srdce roztrhlo na dvě poloviny. První zůstala tam, kde byla vždycky, s Maggie, druhou to přitahovalo k té dívce vedle mě. Nic v mém životě mi ještě nepřipadalo tak nádherné a zároveň tak špatné. Odtrhnul jsem od ní rty a oba jsme lapali po dechu a zoufale se tiskli k sobě. Odmítl jsem dovolit svým rtům, aby se opět spojily s jejími, a snažil se nějak přijít na to, kterou půlku srdce mám zachránit..."

A tak se chlapec musel rozhodnout. A rozhodl se pro tu, které patřilo jeho jeho srdce již dříve před tou, která si zabrala jeho druhou polovinu jako druhá během chvíle i přesto, jak to všechno dusil v sobě a musel dusit dál. A stejně všechno dopadlo tak, jak to dopadá jen v knihách. A i přesto je chlapec můj hrdina.

Protože to končí přesně tímhle kusem textu od Jayka
,,A co, když láska není, nebo je jen z jedné strany,
Když je člověk slepý, nebo spíš zamilovaný,
A spokojí se s málem, vystačí si s vírou,
s příslibem zítřka, nakonec zbyde lítost."

Víš, stejně všechny srovnávám s tebou. I když tak moc nechci, protože každý z nás je originál. Jen někdo si získá naše srdce něčím jiným.. Bohužel a vážně si myslím to slovo bohužel, se nanašel nikdo, kdo by mi v srdci tak moc sedl jako ty. Teď možná dělám velkou chybu, že to píšu veřejně a nenechávám si to jen ve svém srdci. Jenže někdo to udělat musí a tak to udělám já. Protože to stejně všichni kolem mě ví a asi i vidí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "Neviditelná" :) Ta "Neviditelná" :) | Web | 26. července 2017 v 7:35 | Reagovat

Rozhodl se podle svého srdce, i přesto, že věděl, jak ublíží své dívce. I přesto, že nechtěl, musel udělat správnou věc, aby byl skutečně šťastný :-) Láska dokáže být tak komplikovaná,ale i tak krásná :-)

2 Zuzulet Zuzulet | Web | 26. července 2017 v 10:59 | Reagovat

Láska dokáže byť v mnohých veciach dokonalá i krásne , niekedy komplikovaná a smutná zároveň, ale niekedy nám ukáže aj správnu cestu. Sám chlapec sa musel rozhodnúť čo je pre jeho srdce to najlepšie..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama