Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Jen pár vět...

28. června 2017 v 19:59 | Ordinary Princess |  Diary
Výsledek obrázku pro weheartit egypt hurghada

Jsem úplně vyšťavená z lidí, tolik energie, co člověk do lidí vloží a vrátí se pár úsměvů, případně pár zhnusených pohledů, protože do banky chodí každý nerad. Něco ze mě vysálo všechnu energii, kterou jsem tehdy před několika měsíci ještě vkládala do psaní. Možná to změnil styl života. Možná je to vážně proto, že už nemám co říct. Nepřijdu si uzavřená, jen to nejsou věci, které lze sepsat. Jedno však vím, že jsem spokojená. Samozřejmě jsou stále věci, které mi scházejí k úplnému štěstí, ale jsou to maličkosti, které srdce nebolí a ani klacky pod nohy nehází. Je to jako vítr, který proudí mezi námi, občas slabý, občas silný. Jednou se emoce umocní a pak mají zase na nějakou dobu padla. Až po roce začínám opravdu "pražsky" žít. Nemyslím tím nos nahoru, nebo drahé restaurace, ale myslím ty obyčejné věci. jakože jdete s novými přáteli na skleničku. Jsou to ty maličkosti, kdy se cítíte naprosto free. Třeba ty chvíle, kdy si jdete sednout na náplavku k vltavě, necháváte paprsky svítit na Vaše tělo a užíváte si studeného nápoje. Přiznám se, že ten nápoj je klasické české pití v hospůdkách, kde už jde dýchat, protože nejsou přehnaně zakouřené. A vlastně mi to ani nevadí vyjít ven a tu jednu cigaretu si dát. Přeci už jen nekouřím tak, jak jsem kouřila přes měsícem. Páni. Už vážně měsíc jsem na jiném životním stylu.

A i když jsem v tomhle životě spokojená a pomalu si plním sny - jsem unavená. Unavená mračícíma lidma, unavená z přehnaného horka, unavená z lidí, kteří si s Vámi hrají a hlavně unavená fyzicky. Nemám problém se spánkem, ale něco tu je. Já jen doufám a pevně věřím, že to zase brzy přejde, nebo se možná měním ve spícího mědvěda.

ANO, vážně se těším na dovolenou, na ticho. Na dobu, kdy vypnu telefon, facebook a další sociální sítě a vše naspamuji až po skončení ráje. No, možná něco málo dřív, ale i tak vypnu okolní svět a budu jen já, nejlepší kamarádka, moře, pláž a další a nikdo jiný. Žádné Česko, žádné nervové vyčerpání a hlavně.. nikdo... Jen relax, pohoda a splněný sen z moře, ciziny, z prvního sezení v letadle. A pak vlastně ještě konečně po několika letech přijde i rodinný výlet, který bude mimo prokletou vesnici..


Ale ?

JSEM SPOKOJENÁ

A CO VY ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellaria Ellaria | Web | 29. června 2017 v 22:59 | Reagovat

Jsem za Tebe velmi šťastná a čtení tohoto článku mi vykouzlilo velký úsměv na tváři!
Život tvoří maličkosti a je na nás, kdy si toho začneme všímat a především si je užívat a neodkládat svoje štěstí na "až" (až zhubnu, až najdu lepší práci, až si najdu přítele, až bude lepší počasí...) :-)
Krásné léto přeji!

2 Eliss Eliss | Web | 30. června 2017 v 12:09 | Reagovat

Je moc dobře, že jsi spokojená, jen tak dál a přeji krásný červenec :)

3 Zuzulet Zuzulet | Web | 8. července 2017 v 19:19 | Reagovat

Treba úprimne povedané ti tak trocha aj závidím aj keď len trocha ... ale jedno je isté, že si oddýchni a ten pobyt pri mori ti určite prospeje viem aký je to pocit :) Ja osobne spokojná nie som ... no dobre stalo čo sa stalo a ideme ďalej a uvidíme čo bude ďalej... :)

4 Katie* Katie* | Web | 16. července 2017 v 14:46 | Reagovat

Chápu tě trochu :) Ale ono, je dobře, že jsi spokojená :) Nic nemůže být dokonalé, někdy ani z daleka ne. Ale je důležité být pozitivní, plnit si to své a být spokojený :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama