Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Fitness life

14. června 2017 v 22:00 | Ordinary Princess |  bojzanovetelo
tak moc mi chybí pizza hawai, tak moc mi chybí gnochi a dalších spousta věcí. A tak pěkně to voní, když jdete kterýmkoli metrem, protože stánky jsou víceméně všude. A když zvládnu tohle, přijde zkouška č. 2, která je znamením toho, že neumím vařit. A tak se to převalí v to, že si raději zajdu na salát, nebo pro salát. Jednou je to ovocný salát, podruhé je to nějaký cesar apod. Ale při vzpomínce na smažený sýr s hranolkama a tatarkou? salát prostě nemá. Ale proč si tohle nenahradit něčím jako jsou banánové lívance či bilý jogurt s ovocem atd. ♥ Sice je každá snídaně na stejný způsob, ale zároveň je pokaždé jiná. A když se pohnu od jídelníčku, který jakš takš dodržuji. Lépe řečeno, nejím tučná a mastná jídla a jím více zeleniny, bílkovin, cukr tak přiměřeně. A snažím se jíst minimálně 4x denně.

Výsledek obrázku pro tumblr fitness life

a tohle celé došlo to kroku, kdy jsem si párkrát zacvičila doma a zjistila, že to mě prostě nebaví. Někdo je vyhrazený na nějaké cviky a někdo na cvičení doma. Já jednoduše vím, že když půjdu do té posilky, že tam nebudu jen sedět a zírat do stropu. S čím souvisí i to, že jsem si našla osobního trenéra, na kterého můžu nadávat při cvičení, respektive při umírání. Ale zároveň tomu člověku jsem neskutečně vděčná, že na mě má nervy, chuť spolupracovat, i když moje fyzička je na bodu mrazu a taktéž nějaké svaly. Samozřejmě progress už začal a já doufám, že uvidím alespoň náznak za nějaké tři měsíce. Teď bývám ve fotku 1-2x týdně a až dostanu svůj individuální cvičební plán, podle kterého bycch mohla cvičit i sama, tak začnu chodit i sama. Bude to jízda.

Asi Vám ukážu svůj progress a pokud by někdo chtěl kontakt na trenéra, mrkněte na jeho webové stránky, kde si můžete přečíst o jeho praxi, jak na tom on sám je a je možnost vidět i fotografie či ceník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Medvědova slečna Medvědova slečna | E-mail | Web | 17. června 2017 v 13:09 | Reagovat

Nevím na co mám teď větší chuť na pizzu nebo na gnochi. Né že bych to nemohla, jsem jsem si na to dlouho nevzpomněla a neuvařila. :D
Každopádně i tyhle věci jde uvařit dietně, bez lepku, bez tuku.. bez všeho? :D Hm. Na to je dobrá Camie. Sice vegan, ale najdou se u ní normální recepty nebo aspoň nápady. A to, že vařit neumíš. Vše se dá naučit, i pokus omyl. :D
Fandím ti.

Jinak já chodím do posilovny na kruháč, kde na mě trenérka dohlíží a to je taky dobré. :)

2 Eliss Eliss | Web | 17. června 2017 v 21:29 | Reagovat

Máš nakročeno dobře, přeji ať se daří i nadále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama