Výsledek obrázku pro autumn tumblr

TT | Když se nikdo nedívá

25. května 2017 v 21:26 | Ordinary Princess |  Témata

a přesto všichni všechno vědí a znají. . .


a mají nejvíce zkušeností, řečí a drbů. A přesto mi lidé absolutně nevadí. Už se jich ani nebojím a na všechny se úsmívám, jsem milá a snažím se je chápat, i když někdy to prostě nelze. /asi mám mindrák/ Tajemství držím a to, co se začíná právě dít v mém okolí silně narušuje mezilidské vztahy. V závěru to vypadá tak, že se na všechny budu usmívat dál a všechno to, co se sluší, ale bude to asi vše. Moje soukromí bude jenom mé soukromí a bude se odehrávat jen v mé hlavě případně v řeči s přáteli. Práce bude vážně jen práce, přátelé budou mimo práci a v práci prostě žádné vykecávání a pojedu si to svoje. Nesnáším drby, přehazování to, co řekl tenhle a tamten. Mě to vlastně může být naprosto fuk. Proč to vůbec řeším? Zjišťuji, že opravdu nedělá dobrotu to, že o Vás lidi ví víc, než by měli a ještě, když jste začali s novým štítem. Jsem prostě drbna? Ale zase vím, co si nechat a přemýšlím, vážně přemýšlím i nad tím co řeknu. Já prostě nesnáším, když někdo hází na někoho špínu. Asi začnu neříkat nic. Bude to tak prostě nejlepší. Možná je to tím, že si prostě nerozumím tolik s holkama, možná tohle mi vadí. Vadí mi ta drbárna. Ať už tam nebo tam. Vadí mi ta lidská zvědavost. To zbytečné řešení všech ostatních. Bojím se toho, že to jednou přijde do stádia, kdy zůstaneme všichni sami se svými mindráky z jiných lidí. A za chvíli se nebude nabízet ani životní pojištění na smrt a úrazy, ale na smrt ze samoty, na smrt z mindráků.

Výsledek obrázku pro dont care about others

A i přesto mi lidé nevadí. Já nějak nestíhám lidi soudit, dělat si o lidech obrázky a už vůbec nemám čas přemýšlet nad tím, koho mám a nemám ráda. Já jsem si zvykla na to, jak to reálně v tomhle světě chodí. I na to, že čím víc se snažíte, tím je to zbytečně moc práce pro Vás. A proto si chci život užít a udělat si ho podle sebe. S čímž se nese i vše ostatní. Mě život baví. Baví mě cvičit, jíst zdravěji, baví mě práce, i když je tam jedna náplň, která není úplně moje láska, ale tohle se dá opomenout, protože zbytek je něco, co mě i naplňuje. Skvělý kolektiv, který se dle mých očí teda začíná zhoršovat.. teda čím to bude? Konečně mohu říct, že nepřežívám. Chodím na obědy do jedné malé, ale super hospůdky/restaurace, chodím si kupovat oblečení více než v dobu, kdy jsem byla školou povinná, naplnila se i má představa toho, že než jdu do práce, koupím si kafčo (denně fakt ne) chodím si sednout na vínko, nebo drink. Usmívám se a začínám se zlepšovat. Sbírám zkušenosti. Možná to někdy vypadá, že si stěžuju, ale ne. A o tom ten život je a já bych každému přála to, aby se staral každý sám o sebe, nezajímal se o lidi, kteří ho táhnou k zemi a nezajímal se o cizí životy. Přála bych každému úsměv na rtech, protože je zdarma a zahřeje víc, než si kdo myslí. Ještě bych každému přála zdraví a hlavně to, aby byl ve svém životě spokojený tak, aby si mohl říct ,,žiju, já vážně žiju a jsem spokojený" Kdybych byla věřící a v někoho věřila, tak se za tohle snad pomodlím. Nedělám si srandu. Protože někdo by na tohle měl dohlédhnout.

A za poslední bych každému chodícímu tvoru přála lásku. Ať pochází odkudkoli, tak ať ji má. Protože tu si zaslouží úplně každý. Ať je to láska od přátel, rodiny, či přítelů/přítelkyň. A ať každý najde tu svoji pravou polovičku na celý život.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 26. května 2017 v 10:32 | Reagovat

Já Ti ani nevím, jak se k tomuto mám vyjádřit. Samozřejmě jsi to napsala krásně, s určitou myšlenkou. Fakt je to skvělý a tolik pravdivý, že jsem ztratila slova. Lidi by si měli všímat především sami sebe, a pak se ohlížet na ostatní..a i tak..je hnusný pomlouvat. :-)

2 D D | Web | 26. května 2017 v 12:43 | Reagovat

Na začátku jsem si nebyl úplně jistý, co z toho vyleze, ale závěr je překrásný. Nemohu víc než souhlasit, protože zastávám velmi podobný názor. Nestarám se problémy ostatních, pokud mě vysloveně nepřijdou požádat o pomoc nebo radu a očekávám to samé od nich. Bohužel většina lidí se rádo šťourá a pak když se jim zdá, že se má někdo byť je o kousek lépe něž oni, ač to třeba vůbec nemusí být pravda, začnou se chovat opravdu příšerně.

3 Eliss Eliss | Web | 26. května 2017 v 16:44 | Reagovat

Hodně mi vadí drby a pomlouvání za zády :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama