Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Sukničkáři, hodní kluci a vztahy?

30. dubna 2017 v 17:55 | Ordinary Princess |  Témata
Související obrázek

V poslední době si více všímám toho, že mám kolem sebe kluky, kteří buď vztah odsuzují, chtějí si užívat a nebo už je na nich tak moc vidět, že by vztah chtěli, že tlačí na pilu a tak mají stejně smůlu. Já věřím, že každý má někde tu svojí drahou polovičku, jen se třeba ještě nesetkali a nebo setkali a ještě nezjistili to, že spolu být mají. Věřím, že ta moje druhá polovička někde běhá po téhle zeměkouli a možná má taky takovou smůlu, vlastně štěstí jako já, že může být v klidu a třeba ani ten vztah nechtít. Člověk by si měl nejdříve vytyčit, co chce, nebo alespo'n to, co by někdy chtěl. Každý by měl znát svoje sny a nejdřív se snažit mít rád sám sebe. A až si splní vše co chce, měl by se hnát někam do nějakého vztahu. Protože pak jsou na všechno dva, což se zdá být mnohem lepší, ale už je těžší dělat něco, co ten druhý nevidí za potřebné. Kluci, prosím... Netlačte na pilu, to, že dáváte tak moc znát, žre vztah chcete a i když jste hodní a skvělý, tohle prostě člověka odradí a nebo je to jen mnou? Ale nehájím ani ty, co si ještě ve 30 říkajíl, že si chtějí užívat. Já ani nevím, co je lepší. Nejlepší je stejně ten střed, kde je vše, co chceme my.

Stejně většina těch sukničkářů jsou jen kluci, kteří byli kdysi zraněni a proto se snaží svoji bolest lepit tím, že není s jednou, ale s většinou. A stejně druhá většina sukničkářů jsou kluci, kteří říkají, že hledají sebe, ale hledají tu, do které by se vážně zamilovali, ale pořád to nějak nejde a nejde. A pak jsou tu ti, kteří snad všem říkají, že chtějí vztah, i přátelé jim říkají, že jsou skvělý a oni určitě jsou, ale kterou z vás by to přítáhlo? mě to třeba odpuzuje, protože mi to přijde, jako by mě chtěl uhnat do něčeho, do čeho nechci.

Jak to vidíte VY?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 1. května 2017 v 8:17 | Reagovat

Dobře. Netlačit na pilu. Píšu si. Ono to zní dobře že si to píšu ale tím mylsím, že to píšu sem. :D Díky za rady. Děláš svět přece jenom o něco lepším. :) Díky za ukázku tvých názorů a nápadů.
Dávám 5 hvězdiček. :)

2 violetnikol violetnikol | Web | 1. května 2017 v 17:53 | Reagovat

Zastávám názor, že na dobrý vztah je třeba si počkat. Když jdu do vztahy tzv. "narychlo", jen proto, že jsem sama a tak klofnu nějakýho random kluka v baru, tak si myslím, že ten vztah nebude mít moc budoucnost.

My si s přítelem 2 roky psali než jsme se vůbec viděli (bydlíme od sebe hodně daleko) a za 2 dny spolu budeme 9 měsíců ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama