Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Chtěla bych . . .

2. dubna 2017 v 21:44 | Ordinary Princess |  Diary
Přijde mi, že den co den přemýšlím nad nějakou změnou v životě a když do ní jdu, vydrží mi maximálně týden. Už jednou tady bylo, že budu cvičit a jíst zdravě a nevydrželo to. Jdu do toho znova. Už mnohokrát tu bylo psáno o tom, že budu maximálně aktivní a už milionkrát tu byly články o vztazích. Zjistila jsem, že se mi o nich píše docela dobře, protože to byl takový veřejný a anonymní deník, ale v poslední době cítím, že bych chtěla psát o něčem, co Vás zasáhne, co by Vás bavilo a nebylo to jen to, že se mi po někom stýská či o problémech, které se mi v hlavě přemítají a ve skutečnosti mi vlastně nic neschází k tomu, abych měla úsměv na tváři. A já ten úsměv mám, ale přijdou dny, kdy není opravdu upřímný. Třeba dnes jsem si tak listovala facebook a mohu upřímně říct, že je to katastrofa. V tu dobu (r. 2011-2013) mi přišlo asi normální psát všechno na zeď a psát to tam i několikrát. Teď jsem ráda, když tam nic nedám. Maximálně fotku s přáteli či hudbu, ale statusy? Proč?

Zjišťuji, jak se člověku postupem času mění osobní priority a cíle. Vždy pro mě bylo prioritou udělat pro své přátele první poslední, dnes je tou prioritou práce, kde mi skončil druhý zkušební měsíc a s úsměvem se vrhám do toho třetího měsíce, který je pro mě rozhodující a kde bych opravdu chtěla zůstat, i když mi přijde občas těžké vehnat nějaké ty nové informace do mého zakrnělého mozku. /smích/ to je tak, když v září domaturujete a do února se nic nemusíte učit a pak vlezete do banky, kde se to zdá být lehké, ale není. Už chápu bankéře a divím se, že všechno znají a nedivím se, že občas visí na oblíbeném helpdesku, kde vědí všechno a kdykoliv. Ale s čím se Vám musím určitě pochlubit, protože se určitě chcete zasmát i Vy, tak - ukápla mi slza u filmu Dítě Bridget Johnsové, jo, fakt. U toho, jak za ní přišla mamka a byla šťastná za vnoučka. Ta scéna prostě. A to je přesně to, že i doma vidím, že by taťka už jako chtěl, ale furt nic a mám takový pocit, že z mé strany to ani jentak nebude. Ano, chci rodinu, chci všechno hezké od života. Chci jet na dovolenou s Neviditelnou, chci být úspěšná v práci, chci zůstat tou nejlepší kamarádkou a kamarádkou pro některé, chci mít chlapa, pro kterého budu celý život ta princezna, za kterou bude rád a nebude jí brát jako samozřejmost. Chci to všechno i když to nejde všechno hned. Ono to jednou přijde, já vím, že jo. Jen mám strach, aby to všechno nepřišlo příliš pozdě.

Jo a taky bych mohla dát pryč ty "vánoce", když venku máme konečně krásně. Pravé jaro přišlo, ale stejně se nejvíc těším na léto! :-)

Mimochodem, je něco, co by Vás tady bavilo? Zaujalo? Klidně mi to povězte. Budu jedině ráda za inspiraci, kterou mi můžete dát. I kdyby to měli bejt historky z banky. /smích/

Orevuá ♥
Výsledek obrázku pro instagram logo png
Výsledek obrázku pro facebook logo png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 4. dubna 2017 v 15:43 | Reagovat

Také bych chtěla psát o něčem, co zasáhne, ale víš jak...nápady se vytratily. Jsem strašně ráda, že jsme my dvě našli práci, která nás baví, a která nás naplňuje!
Pro mě vždycky budeš tou nejlepší, vždyť už je tomu tolik let! ♥ A dovolená? Ta se pomalu, ale jistě blíží :-) A i ten přítel a rodina se blíží, uvidíš, že si na tenhle moment za pár let vzpomeneš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama