Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Život ve tmě

3. října 2016 v 18:43 | Ordinary Princess^^ |  Témata


nemohu se zastavít, jsem zpocená během, nemohu dýchat, už prostě nemůžu, ale musím běžet. Je tma, někdo za mnou a já neznám cestu, stále jen utíkám. Co mám dělat? mohu běžet na konec světa, ale kde je konec světa? a kde se mám ukrýt před tou zrůdou, která se snaží mě dohnat? jsem ve tmě, jen a jen tma, nevidím, kam běžím, jednou do leva, jednou do prava a nebo stále rovně. Co se to děje, už jsem myslela, že jsem pryč, že mě nic nedožene, že žiju krásný a šťastný život. Padám, zakopávám, ležím... je mi zima, třesu se zimou a nedokážu ovládat pláč, až teď jsem si všimla horkých ztékajících slz, které se kutálejí po mé tváři. Má tvá nemá barvu, je bez pohledu.

P, sakra, vstávej, dýchej, jsem tu, otevři oči. Lekám se, zrůda mě dohnala nebo nedohnala? Kdo je to, co je to...?
P, jsem tvůj přitel, dýchej, jsem tu s tebou, myslím na tebe, i když to tak možná nevypadá... Jsem tu, i když nemůžu být vedle tebe, jsem tu. Tak otevři oči, usměj se na svět, ta zrůda, která si říká minulost už je za tebou. Zůstala v tom ošidném městě, teď máš nový život, nikdo tě nezná, můžeš začít znova, tak buď znovu šťastná, umíš to. Tak žij, protože já jsem na tebe hrdý.. Jsem hrdý!!
Tma v hlavě, je to jako zatmění, které blokuje Vaše myšlení. Máte otevřený blog, otevřený word, ale v hlavě žádné myšlenky. Píšete slovo, které hned smažete, protože o tom vlastně psát nechcete. Chcete psát něco se smyslem, ale vůbec nic v té hlavě nemáte, kromě myšlenek směřující ke knize či k dešti, který vídíte z okénka autobusu. Zatmění, tma, která blokuje jakékoli myšlení. Málo spánku je k tomu plusem a víte co už je opravdu vysoký stav tmy? Když nedokáže zapojit ani vysavač do zásuvky.

Orevuá, my darlings
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 4. října 2016 v 10:28 | Reagovat

To je ... senzační :-) Ten předposlední odstavec si říkej pokaždé, když Tě napadne ten první! ♥ Optimismus, prde.

Jinak s tím psaním to moc dobře znám.. a pak z toho vyleze takový článek, který mám od včerejška na blogu :-D Pak z toho vznikl další 3 rozepsaný články, který mi nepřijdou zase tak... dobrý, zajímavý... takže další rok budou v rozepsaných :-D A přitom chci tak šíleně a fakticky šíleně psát... měli bychom už konečně vyrazit do světa!!! :-D

2 Džejní Džejní | Web | 5. října 2016 v 21:28 | Reagovat

uzasny clanok, normalne som zostala bez slov.
niekedy proste iba staci pisat, nech to aj nedava zmysel, ale nieco robit, nejak to zo seba dat von, aby sa clovek zbavil toho, co ho zoziera.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama