Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Letter from Grandpa

6. října 2016 v 1:20 | Ordinary Princess^^ |  Ostatní
Výsledek obrázku pro grandpa with grandchildren tumblr Výsledek obrázku pro grandpa with grandchildren tumblr Výsledek obrázku pro grandpa with grandchildren tumblr

Honey,

jsem na tebe hrdý, dokázala jsi to i přes mé řeči, že to nezvládneš. Zvládla jsi to a za to jsem šťastný, vidím tě a jsem šťastný za tebe. Dokážeš všechno, co budeš chtít. Zvládneš to, protože jsi silná a já to vidím. Běž si za tím, co doopravdy chceš. Nemysli na to špatné, věř sama sobě. Protože ty dokážeš vzlétnout až ke hvězdám, ty jsi víc než jen nějaká hvězda. Jednou, až se znovu setkáme, budu nejšťastnější na světě, ale ty teď musíš žít. Slibuji, že na tebe budu dohlížet shora celý tvůj život. Já už svůj život prožil, neřeknu ti, jestli ten život byl šťastný, protože nemůžeš psát něco, co nevíš z mého pohledu. Ale věř, že tebe jsem z celého srdce miloval již od první chvíle, kdy jsem tě poprvé spatřil. Kdy jsem tě poprvé držel v náručí. Já vím, je to rok, co už nejsem s tebou, ale nesmutni, je mi tu krásně, vidím tebe, jsem tu s tvým "bráškou" a oba na tebe dohlížíme a posíláme ti to štěstí, kterému sama nevěříš. My už sice nežijeme ve stejném životě, ale jsme s tebou a zůstaneme s tebou. A pak? pak se setkáme. Jsme rodina a to se nezmění, jako naše místo ve tvém srdci. Rok se s rokem sejde, ale ty nezapomeň věřit v lepší dny, žij okamžikem a buď prostě šťastná. Nebuď jako já. Dlouhá léta jsem říkal, jak se odstěhuji a budu raději sám, ale víš co? neudělal jsem to. Vychoval jsem skvělého syna, díky nemuž jsem získal tebe, vychoval jsem skvělou dceru, která je ti oporou a stále na oba i s jejím synem dohlížíme. Vše bude v pořádku, tak se usměj na svět maličko. A nezapomeň, že to, co v životě budeš chtít, to taky dokážeš. Vykašli se na ty neschopné lidi ve tvém životě, kašli na ty, kteří tě opustili. Kašli na ty, co tě zklamali. Nezaslouží si tě a nezaslouží si jedinou tvoji slzu. Jsi úžasná, jen si to stále nepochopila a já doufám, že ti to již brzy dojde. Jsi krásná, mladá a máš stále všechno před sebou. Všechno budeš mít, dej tomu čas. Dej čas lásce, ona přijde, ona si tě najde. Dej čas v kariéře, ty to dokážeš, jak už jsem řekl.

Chybíš mi vnučko, já vím, že chybím i tobě, ale neplakej. Jsem ve tvém srdci a odtamtud mě nikdo nevezme.
Miluji tě... ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rezzy Rezzy | Web | 6. října 2016 v 15:08 | Reagovat

To je krásně napsané... vzpomněla jsem si, co bylo na smutečním oznámení mojí prababičky - Tvé zlaté srdce, maminko, zůstane navždy s námi. Bude nám žehnat na cestu, kterou teď půjdeme sami.

2 Alex Alex | Web | 6. října 2016 v 20:26 | Reagovat

Máš to krásně napsané ♥ Prarodiče jsou poklad, kterých je třeba si vážit a je skvělé, že jsi se svým dědečkem mohla strávit aspoň tolik času, co jsi strávila - to už ti nikdo nevezme :)

3 Angel :) Angel :) | Web | 7. října 2016 v 11:47 | Reagovat

Je to krásne napísané

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama