Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Diary #011 - Boyfriends

16. května 2016 v 22:24 | Ordinary Princess^^ |  Diary
Někdo mi vnukl názor toho, že člověk si někdy vybírá svůj protějšek dle svého vlastního sebevědomí. Že prý proto jsem měla boyfriendy pod vlastní úrovní. Že si tím naháním trochu naháním sebevědomí, které mám nulové. Nikdy jsem nad tím tak neuvažovala, ale když si připomenu vztahy, které jsem měla, tak na tom asi něco opravdu bude. První přítel - napodobenina Kenna, který byl až moc přecitlivělý, nemakačenko, beze školy. Byl to člověk, který kašlal na sebe úplně a rádoby hopper s dlouhým rozkrokem a volnými tepláky. Katastrofa, když nad tím tak přemýšlím. Od té doby jsem se změnila hodně. Přišel další kluk, jenže toho zajímalo jeho internetové rádio, mohl se svým internetovým rádiem spát a klidně s ním mít svatbu. Jednoduše, tady měl každý jinak postavené priority. Byl to člověk, který tak moc toužil po popularitě, až to přeháněl. Ale ok. Třetí člověk? bože můj, jak jen jsem s takovým člověkem mohla vydržet ty dva měsíce. Stačilo 14 dní, abych zjistila, že to není nic pro mě. Teď vlastně i cítím, že ze všech vztahů jsem byla opravdově zamilovaná jen jednou. Předtím to byla jen planá slova, nebo chvilkové myšlení, nebo zvyk, nebo nevím. Protože u posledního vztahu to bylo úplně jiné. Motýlci v břiše, pocit bezpečí a všechno. Tohle jsem zažila jen jednou. Možná proto nemám už 2 roky žádný vztah. Ta láska nejde nějak vyvolat, ani asi nikdo není lepší.. Nebo se nikdo takový neukázal, nevím..

Možná ten poslední byl NAD mojí úroveň a proto to nedopadlo. Co, ale může být pravda o tom vybírání protějšku? Já o sobě vím, že mám nízké sebevědomí, možná se mi teď sebevědomí o pár centů zvýšilo, ale tak moc to není. Jen se začínám cítit dobře ve společenském oblečení resp. ve více elegantním - řekla bych? Ale mohu říct, že ani změna oblečení nikoho nepřitahuje. /smích/ Co si myslíte o tom VY?

Mimochodem, přijímačky jsou za mnou a byla to totální katastrofa, mám pocit, že jsem zvorala vše, co jsem odpověděla. A státní písemný jsem dala. Whop, whop! Teď ještě ústní a zbavím se OA na dobro. Toho se nemohu dočkat, opravdu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 17. května 2016 v 15:58 | Reagovat

myslim si, ze na vyber partnera, alebo teda toho, s kym sa das dokopy, urcite ma vplyv to, ako sa citis sama vo svojej kozi. napriklad ja som dost introvert a neviem si predstavit, ze by som bola v niekym, kto by mal na dennom poriadku nejake spolocenske akcie a mal by potrebu kazdy den chodit niekam von.
we accept the love we think we deserve, alebo nejak tak sa to pise v knihe od Chboskeho. ked mame pocit, ze niekto je nad nasu uroven, necitime sa s nim dobre a je jasne, ze do vztahu s nim asi nebudeme liezt.

2 MarkyKovr MarkyKovr | Web | 17. května 2016 v 17:40 | Reagovat

Partnera si určitě podvědomě vybíráme a s tím sebevědomím je to také možné. Možná je to u tebe podvědomé a neděláš to záměrně, ale věř mi, že se najdou spíše lidé, kteří si hledají protějšek takový, aby mohli všem ukazovat, že jsou lepší a tak. Já si například vybírám samé umělce a lidi, kteří jsou něčím zajímaví. Tedy až teď naposledy. Ale abych to uvedla na pravou míru, opravdový vztah jsem měla jen jeden, který trval tři roky. Byla to velká láska, která bohužel skončila katastrofálně - dneska jsme se s J. zase pohádali (nemá cenu se v tom patlat, protože se z něj stal arogantní blbeček). Je to herec a kytarista. Velký "umělec" a hrát fakt umí. Bohužel i v normálním životě. Je mi skoro do breku, když vím, co z něj obdiv a úspěchy udělaly. Nejsme spolu už rok a čím dál jasněji si uvědomuju, že je to tak dobře. Pak jsem se blíže seznámila s kamarádem, s nímž jsme se znali už delší dobu, ale většinou jsme se jen pozdravili a tím to končilo. Je to také umělec - maluje, kreslí a fotí. Je skvělej a mám ho ráda. Měli jsme k sobě hodně blízko, oba jsme to věděli, ale chodit jsme spolu z jistých důvodů nezačali. Měla jsem pochybnosti kvůli lásce. Říkala jsem si, jestli není stále moc brzy a jestli jsem na to připravená. Nebyla jsem, jak jsem zjistila o pár měsíců později. A před pár měsíci jsem se zamilovala znovu. Je to kluk, který se vymyká všemu, kompletně někdo, o kom si nemůžu být ničím jistá. Naprostej můj opak. Možná proto mě tak přitahuje. Byla jsem do něj zamilovaná už kdysi, ale okolnosti byly zamotané. Když jsme se skoro po roce potkali znovu, věděla jsem, že do mého života patří. Jen nikdo nechápe, jak my dva můžeme být kamarádi. Jsme jako noc a den. Dva odlišné světy. A proto také váhám. Láska? Jak poznám, že toho člověka dokážu milovat? Nevím... Asi úplně chápu, jak se cítíš.

Taky mám tohle oblečení ráda. Je to taková lehká elegance, nic přehnaného a stále pohodlného. Cítím se v tom vždycky dospěleji a jistěji. S maturitou ti držím palce. Mě to čeká ve čtvrtek a mám pocit, že nic neumím. Ke všemu jsem včera potkala spolužáky, kteří slavili, a tak jsem si dala s nimi a dopadlo to tak, že bych nejradši celé odpoledne prospala.. :D Tak doufám, že budou slavit i se mnou :D

3 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 17. května 2016 v 22:19 | Reagovat

Podvědomě? Je to možný, jenom tedy nevím, jak si přítele vybírám já..vlastně vím, svou vlastní debilitou, jinak to nevidím. Moji partneři byli vždy pravým opakem mě. No, tak třeba se jednou poštěstí.

Přijímačky si určitě zvládla, nepochybuji o tobě a zítra jim to taky  natřeš a OA už nikdy neuvidíš (stejně tak, jako já) :-)

4 Ellaria Ellaria | Web | 18. května 2016 v 21:32 | Reagovat

Především velká gratulace k úspěšně zvládnuté části maturit ;) Na přijímačky držím palce, pocity po odchodu z nich jsou obvykle děsivé, ale nic není tak horké jak se navaří.

Nastolila jsi zajímavou otázku a myslím, že něco pravdy na tom bude. Když se holka cítí přitažlivá, inteligentní, dobrá v...(čemkoliv) určitě se pokusí oslovit jiné kluky než slečna zakomplexovaná od hlavy až k  patě....
Láska zkrátka nejde vynutit; láska buď je anebo není.

5 Eli♥ Eli♥ | Web | 20. května 2016 v 12:58 | Reagovat

Co se týče toho názoru, řekla bych, že u některých to může být pravda. Já teda na nulové sebevědomí netrpím, ale ani si nemyslím, že jsem nádherná :D nicméně přítel mi roste do krásy =D

Blahopřeju k přijimačkám, taky jsem uvažovala o vysoké, ale 4 roky to je prostě moc =)

Jinak jsem ráda, že jsem tě zpět objevila péti, zkus udělat třeba nějakou make up proměnu =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama