Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Diary #009 - Vidím

9. května 2016 v 11:43 | Ordinary Princess^^ |  Diary
Sedïm si tak v poloprázdné kavárně s tabletem na stole a přemýšlím, že to nejlehčí je už za mou. Hrae tu hudba. Čekám na výsledky písemných maturit a děsím se ústních. Je toho tak moc, že nevím, jak se vše naučím. Vzdyť se to ani nedá naučit. Jak to zvládali lonští maturanti netuším, ale doufám, že i já to zvládnu letošnï rok. Čekám, až si babička vše oběhne ve městě. Tenhle text není chronologicky a není to ani žádné vypravování.

O víkendu jsem poprvé tančila v naší vesnici máje. Zamilovala jsem si to, i když v kroji jsem vypadala celkem komicky. Užila jsem si to a vyřvala si hlasivky a opila se slivovicí. ,,Čí je *****? Naše" ,,Kdo v ní bydlí? My" ,,Čí jsou máje? naše, kdo je slaví? my. Jaký máje? Staročeský" ,,Čí jsou kluci? Naši, kdo je má rád? My, komu je dáme? Nikomu, co by to bylo? Ostuda, jaká?veliká, čí? Naše.

Na notebooku se mi ukázala modrá smrt. Super. Před maturitou a před přijímačkama, které mám příští neděli na druhé straně republiky. Filozofická fakulta v Olomouci by měla být skvělá a já budu šťastná, pokud se dostanu. Je výhodou nemít žádné závazky. Je divné nechodit do školy.... Jak asi budou těžké testy předpokladů pro studium na FF? Uvidím no. Nedivila bych se, kdybych po škole v Olomouci zůstala. Co tady...

A jak se máte VY?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ellaria Ellaria | Web | 9. května 2016 v 12:06 | Reagovat

Nejtěžší je vždy začít - a to nejen s učením. Dokopat se k tomu, aby člověk otevřel sešit/učebnici a soustředil se na množství slov, písmen, pouček a definic. Chápal a pamatoval si.
Neboj se, najdeš si mezi všemi řádky cestu a naučíš se to :-)
Moc Ti držím palce na přijímačky!

2 Rezzy Rezzy | Web | 9. května 2016 v 17:40 | Reagovat

Asi ti nic moc užitečného neporadím... já na to šla tak, že jsem se ke každému tématu naučila aspoň trochu něco... Abych neměla samé jedničky, ale hlavně abych ve všem prolezla. A neboj, fakt to není taková hrůza, já si vytáhla genetiku v biole a myslela jsem, že nemám šanci... a dostala jsem dvojku :) Myslím na tebe a držím pěsti pro štěstí :)
Jinak u mě nic moc, snad máš lepší náladu i přesto, že máš teď stresy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama