Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Diary #007

2. května 2016 v 21:31 | Ordinary Princess^^
Nejsou ty "Diary" až příliš nudné? No a co?..

Cítím prázdno, i když mi spousta lidí věří. Věří, že jsem dnešní písemný test z anglického jazyka zvládla, ale já jsem si dost jistá, že jsem to nezvládla. Psát recenzi v angličtině byla pro mě docela podpásovka. Nedošlo mi, že si mohu vymyslet obsazení filmu a cokoliv jiného o filmu. No. Nevadí. Jenže já a angličtina, to je jako Olaf v létě. Nesmyslné, pokud mu někdo nepřičaruje mráček se sněhem. Za celé čtyři roky jsem se upřímně nezvládla naučit pořádně nic, jelikož naše angličtina stojí za houby a i já stojím za houby. Začínají mi lézt na nervy ty příspěvky na stránkách typu "maturanti 2016" jak tam všichni řeší, že gumovací pera pod scannerem zmizí a tím pádem je jasné září. Já tomu prostě nevěřím! Zkoušela jsem scanner na domácí tiskárně a je to vidět nádherně, tak proč se tam "maturanti" hádají o tom, že někdo má dlouhé vedení a je blb, protože použil gumovací pero? Připadám Vám jako totální blb jen proto, že jsem použila gumovací pero?

Celé tohle mě docela svírá, ten knedlík v krku, ten pocit úzkosti. Co, když někoho zklamu? Proč všichni říkají, že mi věří. Nejsou to třeba jen pouhá slova, kterým se snažím uvěřit? Chtěla bych IQ 120% a fotografickou paměť k tomu. Pff.. Těším se, až tahle střední bude za mnou a už snad NIKDY nepotkám své "úžasné" spolužáky, které tak celým srdcem miluji. Ale přece jen mi bude něco chybět. Bude mi chybět to každodenní sezení s Neviditelnou. To, jak svačí už o první přestávku, nebo naše čmárání po němčině, nebo záchvaty smíchu, které se nedají stopnout ze vteřiny na vteřinu. Naopak se těším na to, až se budeme setkávat na kávě - ona nejspíš na džusíku. (smích) a vyprávět si, jak to jde v práci, ve škole apod...

Tak to se mnou do 18. 5 vydržte v tomto rozpoložení a já Vám to s láskou a radostí vrátím - snad kvalitními články na téma. Možná nějakým tím příběhem či vyprávěním o šťastném životě, nebo o novém začátku jednoduchého bytí na tomto světě.
Děkuji Vám za Vaší přítomnost, výdrž a úsměv v aprílovém počasí a úsměv i v tom májovém počasí.

Třeba na mě zítra vybafne Jidáš, tak jako na některé z Vás loňský rok...
Mějte se krásně :]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 3. května 2016 v 13:50 | Reagovat

~Čaué~
Já mám deníčkové články docela ráda, sama je píšu :)
Máš hezký styl psaní :3
Co se týče maturity, čeká mě příští rok... a angličtiny se asi začnu trochu víc obávat :D Nebo fakt nevím. Jak je to s gumovacím perem u maturity a jestli jde vidět pod scannerem to opravdu netuším, ale myslím, že blb nejsi. To, že ti všichni říkají, že ti věří, tě chtějí asi podpořit a ty máš jen strach, že někoho zklameš... asi. Myslím si to. Slyšela jsem, že tam není Jidáš, ale že je tam, kdy byly upálené Lidice nebo Ležáky nebo tak něco. Zrovna jsme to měli včera v písemce z dějepisu a bylo to myslím 10. červa 1939 :D Jech, nevím.
No hodně štěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama