Výsledek obrázku pro autumn tumblr

365 dní | #002

28. května 2016 v 18:47 | Ordinary Princess^^
austin butler, boy, and Hot image David Gandy, man, and suit image suit, boy, and man image boy, suit, and man image

Pátek 27. 5 . 2016

Ten pocit, když máte z 1/2 napsaný článek, který se jedním hloupým přemáčknutím smaže, což vlastně znamená, že tahle verze bude horší než ta první. Štve mě to, ale začnu tedy od znova.

V pátek ve 14 hodin jsem zažila svůj úplně první pracovní pohovor ve firmě CCInvest, s. r. o., jde o firmu, která se zajímá burzou, akciemi, cenné papíry, portfolia apod. Když jsem vešla do budovy, cítila jsem se ještě víc nervózněji, jelikož tam za 1. byli pěkní kravaťáci, za 2. nikdy jsem nebyla v celé prosklené budově či kanceláři, tolik sklad najednou jsem viděla možná tak z autobusu. /smích/ Chystám pro Vás článek o mém prvním pohovoru, jak to na něm vlastně chodí, o čem to vůbec bylo apod. Myslím, že by to někomu z Vás mohlo pomoct. Pohovor se mnou dělal vcelku příjemný makléř, který vlastně asistentku hledá. Po našem pohovoru mi řekl, že o ty, které bude mít zájem, tak zavolá ještě v to odpoledne. Uběhly asi dvě hodiny a pan N. mi volal. Jenže je v tom háček. Jelikož jsem byla v OC Nový Smíchov, kde byl neskutečný kravál, neslyšela jsem, v kolik hodin mám být v pondělí na pohovoru č. 2. Řekl, že pošle informativní sms, ale stále nic. Co, když je to nějaká zkouška? Mám mu napsat? Mám mu zavolat, mám počkat? Vůbec nevím. Ale když mi přál hezký víkend, zněl mile. Možná je to proto, že už má letitou zkušenost s voláním.

Víte, jak to v té firmě vypadalo?
Jako ve filmu Vlk z Wall street. Jedna místnost, kde je několik stolů s počítači, chodící kravaťáci s telefonem u ucha a když ne s telefonem, tak s handsfree. /smích/ Ale víte co? já zvládnu i další kolo výběrového řízení, teda pokud budu vědět, v kolik hodin tam mám být.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 29. května 2016 v 18:18 | Reagovat

Moc dobře vím, jaké to je, když mám napsaný článek a v tu ránu se překliknu a veškerý obsah je v pr... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama