Výsledek obrázku pro autumn tumblr

365 dní | #001

27. května 2016 v 1:02 | Ordinary Princess^^
Říkejme tomu nová rubrika, kde chci psát své události, úspěchy, prohry.. Tato rubrika bude místem, kam se za 365 dní podívám a uvidím své osobní změny. Jsem zvědavá, zda na tom budu mnohem líp. Věřím, že ano.

new day image life, quote, and change image bed, city, and room image

Nový den, nový začátek, nové možnosti, nové rozhledy.
Děkuji Všem, že Vás mrzí moje nepřijetí na vysokou školu, děkuji Všem za krásné a podporující komentáře, které mě doopravdy zahřály u mého polámaného srdce. Dokonce mi Vaše komentáře pomohly. Dospěla jsem k rozhodnutí, že vysokou opravdu zkusím příští rok, pokud nenajdu práci, které bych se nechtěla vzdát. Vždyť na vysokou mohu jít kdykoliv - dá se říct. Nebo může být v dálkovém zaměření. Ale to, co bude za rok teď nechám být. Co určitě vím je, že zítra je pátek a mě čeká první pracovní pohovor. Čeká mě po cca 14 dnech znovu Praha a já se nemohu dočkat, až vjedeme za značku s názvem ,,Praha," budu totiž ve svém živlu velkoměsta, spokojená a budu se cítit možná i neviditelná. Proč? protože tady mohu začít s novým štítem, tady si mohu vybudovat svoji budoucnost, ale i přítomnost.

Jsem nervózní z pohovoru, rozeslala jsem asi do 15 firem svůj životopis i se vzkazem, kde říkám, proč nemám maturitu, když jsem v květnu maturovala. Zatím se mi ozvali firmy tři. Jedna mě odmítla, že raději přijmou kvalifikovanější lidi, což chápu. Ale je hezké, že se vůbec ozvala i když není zájem. Další se ozvala paní z obchodu s oblečením, ale nevím, zda tam chci jít na pohovor, přece jen, mají stejný datum pohovoru, jako ten, na který se chystám. Včera kolem půlnoci jsem odpovídala na tento inzerát a dnes kolem 9 hodiny ranní mi volala příjemná paní, která mě pozvala na páteční pohovor na pozici - Asistentka makléře, prý je to vhodné pro absolventy. Třeba nestihnu říct ani Dobrý den a pošlou mě domů, nevím. Ale snažila jsem se připravit, dokonce jsem si sepsala i důvody, proč zrovna mě by měli vzít apod. No. Jsem opravdu nervózní. A tak moc mi z toho hrabe, že jsem začala točit videa do ,,My story" na snapchatu. Ten efekt s kočičkou úplně miluji. Bude ze mě zoofil na snapu. /smích/

K rubrice:
Čtvrtek = dobrý skutek pro mě i pro mojí velice "milovanou" babičku. Miluji dělat taxi službu a miluji to hodinové čekání v autě, kdy musím čekat, než si nakoupí jídlo domů. Ale co? já pak mohu mlsat.
Získání pohovoru - ano, o tom již viz. výše
Dobrá nálada, miloučká na všechny.

Držte mi palce a hlavně, čekejte ode mě návštěvu u Vás
a Ell, pokud to čteš.. děkuji za krásný email!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 27. května 2016 v 8:33 | Reagovat

Tak to mám z tebe radost, tak to má být :-) Tak hlavně při špatné náladě a kdyby tě náhodou nevzali (což se určitě nestane), tak ne, že se hned vzdáš a na všechno tohle dobré zapomeneš :-D

Já ti držím palce, ty toho ještě tolik dokážeš! :-)

2 Ellaria Ellaria | Web | 27. května 2016 v 14:48 | Reagovat

Není zač! :)

3 Werangummi Werangummi | Web | 27. května 2016 v 20:15 | Reagovat

Jsem ráda, že na to koukáš takhle optimisticky. Na vysokou školu můžeš jít vždycky, klidně i dálkově. Moc ti držím palce, aby ti nějaký ten pracovní pohovor dopadl a byla jsi spokojená, věřím tomu, že budeš. :) Skvělý nápad na založení rubriky, zůstat pozitivní, je v těžkých situacích to nejdůležitější, spoustu lidí to nedokáže :) Moc se mi líbí tvůj přístup :) Takže ještě jednou, držím palce i na nohou a zlom vaz! :)

4 E. E. | Web | 28. května 2016 v 17:26 | Reagovat

Uvidíš jak ti dopadnou ty pohovory, nestresuj se, že vysoká nevyšla, určitě to nevyšlo z nějakého důvodu.
Těš se na slibnou budoucnost:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama