Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Diary #001

8. března 2016 v 21:45 | Ordinary Princess^^ |  Diary
Předmět: Přemýšlení...
Čas: 21:31 zajímavý čas ne?
Poslouchám: První kontakt - Čas nechat tě jít
Cítím se: Zvláštně

Čtu. Poslouchám hudbu. Spím.
To je život maturanta, který na maturitu tak akorát kašle, protože volný čas spí a k učení se prostě dokopat neumí. Neumím to. Už několik dní přemýšlím o tom, že bych mohla konečně něco sepsat, ale nemám náladu a ani chuť psát něco na nějaké téma. Nemám vlastně chuť přemýšlet. Protože nemám sílu. Po všech těch šťastných dnech chytám nostalgickou náladu. Myslím na dědu, mám před očima jeho poslední výdechy a, jak jsem neudělala nic proto, aby tu s námi byl alespoň o den dýl. Brečím, když na tohle myslím. Myslím na něj. Na to jméno (včera měl svátek, gratuluju), které se mi tak hnusí, protože to jméno, spíš toho člověka jsem tak milovala. Jo. Je tam minulý čas. Možná bych mu padla zas do náruče a byla zas ta naivní princezna, ale ne. Teď chci padnout do náruče někomu jinému. Někomu, kdo o mě bude mít opravdový zájem, někomu, bez koho nedokážu dýchat. Jo. Nikdo takový není. A proto mi k MDŽ přejí kamarádky. Ale aspoň ony tu jsou. Co bych bez nich dělala...

Škola je náročná.. A já to vzdávám. Vím, že to nezvládnu. Sakra. Možná by chtělo mít jen tu podporu. Jen slyšet, že to opravdu zvládnu. A ne poslouchat věty typu ,,stejně to nedáš" Poslouchám to přes 19 let.. Proč to poslouchat i dál?

Budu cvičit, budu mít osobního trenéra, spravený jídelníček na míru...Možná.. Třeba to hned po první lekci vzdám. Uvidím. Musím si přebrat poukázku, zavolat tam atd.. Pokud to vyjde, chcete info?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellaria Ellaria | Web | 8. března 2016 v 21:48 | Reagovat

Moje milá princezno, Tvoje výčitky ohledně dědečka jsou neoprávněné a jen trápíš sebe sama. Nemohla jsi udělat nic - nejsi lékařka, nejsi osud, nejsi ten, kdo "dává a bere".
Podpora ohledně maturity by určitě bodla - neboj se, jak se to přiblíží pojedeš jako fretka, zpracuješ materiály a připravíš se :) TO DÁŠ! ;)
To s trenérem zní opravdu zajímavě.

2 neweresth neweresth | Web | 9. března 2016 v 14:28 | Reagovat

Třeba to posloucháš, protože to aspoň trochu pomáhá. Už jseš v maturitním ročníku, to nebude náhoda. Musím uznat, že já taky nic nedělám a celý maturitní ročník jsem prospala, doslova a pak jsem byla vypuštěna do toho zlého světa, ale stále jsem naivní. No, je to pořád nahoře a dole. Najít ty správné lidi je těžké, ale najdou se, někdy. ^^ Hlavně zaměstnat hlavu, dělat něco, co tě baví, aspoŇ trošku. Držím palce. ((:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama