Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Šílenství s názvem maturitní ples

18. února 2016 v 21:44 | Ordinary Princess^^ |  Ostatní
pink, balloons, and party image dress, red, and christmas image love, dress, and wedding image

Máš šaty? Jaké máš šaty? Kadeřnice? Kosmetička? A co nehty, obočí? Jsem moc bílá, musím do solárka. Vždyť to vůbec není vidět, ale přece nemohu jít na dlouho do solária. Co, když jsem na to alergická a je to přeci nebezpečné. Jaké jsou ceny v tombole? Už umíte půlnoční představení? A co předtančení a nástup? Bla, bla bla.NEGATIVNÍ:
Leze mi na mozek už i název, přijde mi vtipné, jak se řeší neustále stejné věci dokola a stejně nikdo není schopný to zařídit. Všechny ty hádky, které se ještě rozjedou na maturitním plese, až někdo např. zkazí nějaký ten krok. Přijde mi, že je okolo maturitního plesu hrozné halo. Je to hrozně vyhrocený. Možná by bylo lepší, kdyby něco takového vůbec neexistovalo. Na princezny si můžeme hrát na svatbě a ne na maturitním plese, kde ještě nikdo neví, zda vůbec odmaturuje. Neměl by proto být ples maturantů, kteří tzv. zkoušku dospělosti zvládli? Balónky, hudba, nástup, moderátor, osa. A v neposlední řadě probírání šatů, účesů. ,,Necháte si vytrhat obočí?" WTF?

Lidi dokáží pro pár hodin hodin udělat mnoho, utratit mnoho. Vždyť ten večer uběhne tak moc rychle, že se nestačí nikdo z maturantů vzpamatovat. Ohlédneme se a bude sobota 27. února po plese. Bude mnoho z nás trápit bolehlav a mě bude mrzet to, že jsem neměla na každého čas. Bude mě štvát to, že budu hlídat šaty jako zblázněná, protože mi na ně nebude moct nikdo šlápnout nebo snad polít či propálit?! Bude mě štvát, že mnoho slečen, žen tam bude mít svoji (drahou) polovičku. Já budu "sama". Jasně, budou tam přátelé, kamarádi a známí, ale furt to nejsou lidi, u kterých se mi podlamují kolena. Někdo takový tam bude chybět. Tak snad příště. Jen už to nebude maturitní ples. Jo, Princezno, od pondělí tě opět čeká kumbálek s tombolou!


POZITIVNÍ:
Něco pozitivního na konec? Maturitní ples je den D, kdy si budu připadat - doufám - krásně. Budu se v šatech cítit jako princezna (zrovna, když si nebudu stěžovat na boty) Budu zkrášlená kosmetičkou, takže žádné amatérské líčení, které provádím minimálně 20 minut každé ráno před zrcadlem. Budu středem pozornosti, budu se cítit snad sebevědomě. Budu mít v jedné místnosti lidi, které naprosto zbožňuji nebo se mi alespoň líbí. /smích/ samozřejmě, že tam tací známí jdou. Budu asi po druhé v životě obarvená přímo v kadeřnictví, ten účes bude určitě dokonalý. Asi po 7-9 letech budu mít gelové nehty (taková doba) a jednoduše, budu na pohled jiná. Na tohle se těším. Jen už teď vím, že budu nervózní více než pes u veterináře. Ale těším se. Kde je ten prosinec, kdy jsme si říkali, že je na všechno DOST času? A teď? Zbývá přesně týden do plesu. Ano, 26. 2. 2016 to vypukne. Snad si konečně uvědomím, že ta škola doopravdy končí a já musím zabrat. Nebudu brečet. Nemám PROČ brečet. Kvůli naší třídě? Ne.

Držte mi palce...
Žádám o to zrovna Vás, protože VY jste úžasní!

Nový instagram: _Ordinary_Princess_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 19. února 2016 v 19:58 | Reagovat

To je naprosto přesné, jako u nás ve třídě! Všichni mluví o tom, že když už jsme v tom druháku, měli bychom vybrat nějaké ty peníze, ale nikdy se k tomu nemá a nikdo není schopný je přinést. Vypadá to, že ho nakonec mít ani nebudeme, což by mě však mrzelo. Plno lidí chce povětšinou něco extra, ale když přijde na realizaci, pak náhle couvají....

2 cincina cincina | Web | 20. února 2016 v 19:40 | Reagovat

My neměli maturitní ples, ale stužkovací večírek:D Taky jsem si říkala, jak to všechny holky hrotí, že si nemohou vybrat šaty, co budou mít za účes a tak. Já to všechno zvládla vybrat si během týdne, nic jsem nehrotila a byla v klidu. Ve stresu jsem byla až ten den, kdy jsme měli samotný stužkovák:) A nakonec to dopadlo moc dobře a byl to jeden z těch nejlepších večerů, které jsem zažila!:)

3 mylifeadele mylifeadele | 20. února 2016 v 22:56 | Reagovat

Ja zadnou zkusenost s maturitakem jeste nemam:D ale drzim palce! at se vse vydari a aby se ti ten nadherny vecer podaril a libil!^^

4 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 28. února 2016 v 10:44 | Reagovat

Já maturuji za rok a moc se netěším ani na ten ples.. vidím jak se budem ve třídě dohadovat a vztekat, kdo má co dělat a kdo co neudělal a když už udělal, tak špatně a nic nebude dobrý. I přesto, že jsme třída, která se dohodnout umí, tohle bude válka. A až budu muset řešit ty nekonečný úpravy a všechno, jako všechny letošní a loňský atd.. maturatky... to se mi fakt nechce. Ale vím, že to hrotit budu :D

5 bychristine bychristine | Web | 28. února 2016 v 17:36 | Reagovat

Zrovna nedávno jsme se s kamarádkou bavily, že je to blbost oslavovat maturitu ještě předtím než ji uděláme... Moc to nechápu, každopádně takový je zvyk a asi s tím nic neuděláme. Ale raději bych měla ples až potom co, doufám, budu mít maturitou úspěšně za sebou. Čeká mě to za dva roky, tak jsem zvědavá, jak se se třídou domluvíme :)
Tak doufám, že se ples povedl a ty ses cítila výjimečně :)

6 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 29. února 2016 v 8:34 | Reagovat

nás maturiťák čeká příští rok :D
už se na to šílenství okolo toho nemůžu dočkat, no. :D

7 Karolína Karolína | Web | 26. října 2016 v 20:33 | Reagovat

To je úplně přesný, maturitní ples nás čeká v lednu a taky se mě už teď pořád někdo ptá, jestli mám už vybraný účes, maskérku atd.. už aby to bylo za náma, snad za ty starosti bude alespoň maturák stát =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama