Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Výkřik do prázdna

2. prosince 2015 v 19:02 | Ordinary Princess^^ |  Diary

Jo, porušuju sliby, ukřižuj/te mě. Hned teď. Mě už ta bolest nebaví, tíží mě a vážně nevím, co mě tíží víc, Jestli to, že je do mě zamilovaný kamarád až po uši a mě na něm nepřitahují ani oči, nebo děda, který mi nadevše chybí, nebo ON, kterému jsem slíbila, že už se o sobě na blogu nedočte. Cítím se provinile, cítím se hrozně, protože ubližuju někomu, kdo o mě jeví zájem, ale já necítím kromě čistého přátelství nic. Vůbec nic. Myslím na dědu, zdá se mi o něm, jeho smrt mě doprovází každým dnem, ale ještě víc mě doprovází to, že jsem zamilovaná. Cítím horko, zimu, cítím motýlky v břiše. Cítím, že jsem našla člověka, ke kterému jsem láskou připoutaná. Nechci se toho vzdát. On - princ mě prostě neomrzí. A tak strašně moc mě tíží to, že VIDÍM, že se NĚCO děje a já nevím co. Jasně, nemusím vědět všechno, ale ... Má mě ještě rád? To jsou přesně ty otázky, které člověka napadají, když je někdo (dá se říct) posledních 14 dní odtažitý. Jiný.


Chybí mi jeho hlas, jeho objetí, úsměv, modré oči, ve kterých se topím. Vím, že On je ten, do koho jsem se celým srdcem zamilovala. Já vím, opakuji se, ale slova prostě nestačí nebo mám malou slovní zásobu. (Princezno, zatleskej si, když chceš jít na českou filologii). Nezajímají mě řeči ostatních, i to, že oni MOŽNÁ mají pravdu a já růžové brýle. Ale já prostě miluji. Miluji tak moc, že mé srdce se zpomaluje, zrychluje. Moje kolena se podlamují. Je mi horko i zima zároveň, mám husinu. V očích se topím, ve slovech se roztávám jako ten nejstudenější ledovec. Žádný ledovec by nevydržel. Ta svíčka hoří a neuhasí se jen tak. V životě jsou těžký situace, ale dá se to zvládnout, hlavně, když dva lidé při sobě stojí a chtějí spolu být, i když v daném momentě to není možný. Nikdy jsem nevěřila tak moc v pohádky tak jako u prince. Jsem schopna mnoha věcí a to mě děsí ze všeho nejvíc. Jsem prostě schopna se sebrat, jen tak a jet za ním, cokoliv. Jen ať se usmívá.. Jeho objetí znamená nevýslovné bezpečí. Je to hnusné, ale kam se hrabou přátelé, když ta láska je tak silná. Vím, že tohle mě neomrzí. Tohle ne. To jednoduše ani nejde, je to nepřípustné. Nenáviděla bych sama sebe.. a JÁ UŽ NECHCI propásnout šanci být s ním. Už ne. Propásla jsem ji tři roky co jsme byli přátelé, ale už si ji prostě nenechám ujít pod prsty.

Zajímalo by mě, zda by se dokázal zamilovat dvakrát do stejné osoby. Jo. Moc čumím na pohádkové seriály. Ale když to jde tam, proč by to nešlo i ve skutečnosti. Tíží mě, že nemám absolutního tucha, co vlastně dělat. Proto jen tak dřepím, poslouchám hudbu a nechám si zdát o té naší nádherné pohádce. O tom, že přes všechny překážky jsme zůstali spolu. Jo. Jsem si naprosto jistá, že už nebudu nikoho milovat Tak, jako jeho. Můžu být s kýmkoliv na světě, ale on je pro mě ta jednička. Jednička v mém srdci, pro kterou bych položila celý svůj život. Doslova a do písmene. Jsi můj záchranný BOD!

Zlom mi srdce, ubliž mi, buď na mě zlý, i když to nemáš zapotřebí, já tu vždycky budu pro tebe. Vždycky tě budu milovat. Jsou to stejně silná slova jako slibuji, navždy, nikdy, já vím. Stejně jako vím, že pro tebe slova mnoho znamenají. Nemůžu tě nenávidět, i když nenávist má k lásce blízko. To prostě nejde. Je to, jako bys měl odehnat od sebe člověka, který pro tebe znamená všechno. TY pro mě znamenáš VŠECHNO. I když si to nemyslíš. Jsi můj pan ÚŽASNÝ! Princ! Nemusíš mít bílého koně, stačí tvůj úsměv, abych měla podlomená kolena. Ty jsi můj kyslík. Proč myslíš, že stále dýchám, hm? Ne. Nejsou to bláhová slova puštěná do větru. Mluví srdce, ne já. Já tiše ležím, slzy mi tečou a poslouchám "našeho" Jayka3M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 2. prosince 2015 v 19:20 | Reagovat

Ách.
Éch.
Achich.
Óch.

To je tak pěkný. To je jak z nějaké romantiky. Taková hořkosladká skutečnost i pohádka. :-)

Strašně se mi to líbí, strašně. Láska je prostě láska. Přátelství je přátelství. Být zamilovaný je krásná věc, ale vskutku..někdy dokáže být pěkně zákeřná.

Ty jsi úžasná baba, takže si myslím, že chyba rozhodně není na tvé straně. A jeho úsměv určitě již opět spatříš, musíš věřit, no ne? :-)

Jdu si pustit taky Jayka3M, hm? :-D

2 Vivi Vivi | Web | 2. prosince 2015 v 19:35 | Reagovat

Láska je krásna vec. Človek sa s ňou síce dosť natrapí ale vďaka nej cíti aj to naozajstné šťastie:)
Ja držím palce aby ti to s ním vyšlo podla tých krásnych predstáv:) A nakoniec...prečo nie?:)
Ach tá láska :)

3 E. E. | Web | 2. prosince 2015 v 20:33 | Reagovat

Láska. Nevím zda mám říct, že s ním mám dobré zkušenosti nebo špatné. Vlastně, dalo by se říci, že láska svým způsobem je krásná, ale také moc bolestivá.
Ze začátku je to takové krásné, ale pak může přijít rozchod nebo cokoliv jiného a člověk neskutečnými bolestmi trpí.
Přeji ti hodně štěstí, aby to nějakým způsobem přebolelo a ty jsi byla šťastná!

4 cincina cincina | Web | 3. prosince 2015 v 19:41 | Reagovat

Jojo. Mám to hodně podobně.

5 Beatricia Beatricia | Web | 4. prosince 2015 v 8:06 | Reagovat

To je nádherné vyznání lásky a touhy. Láska dokáže povznášet do oblak, ale také umí srazit až na dno. Přeji ti, abys našla naplněnou a stálou lásku a byla šťastná.
Napsala jsi to velice krásně, je v tom hluboký prožitek. ☼☼☼

6 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 4. prosince 2015 v 17:30 | Reagovat

Úžasný, úžasný....nemám slov.

7 steel32 steel32 | Web | 8. prosince 2015 v 17:44 | Reagovat

jojo, ten pocit, že někdo o tebe má zájem a ty o něho ne, je hroznej, jak když ubližuješ :/
ale pokud si ty zamilovaná, tak je to jedině dobře a jestli je teď takový odtažitý, tak to nemusí bejt tebou, ale třeba má někde nějaký jiný trápení ;)
určitě se dá zamilovat 2x do jedný osoby, zvlášť když zjistíš, že si udělal chybu a ta osoba je ta osoba, kterou máš doopravdy rád a chybí ti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama