Výsledek obrázku pro autumn tumblr

Fuck&Merry Xmas

23. prosince 2015 v 23:59 | Ordinary Princess^^ |  Ostatní
Je to tady. Merry Christmas, people.. Přidám se mezi ty, kteří všem přejí krásné vánoce a nádherné prožití svátků. Budu na chvíli dělat, že mě to hrozně zajímá a, že jsem pře-naladěná vánoční atmosférou a, že mě to brutálně zajímá. Ne. Nezajímá a jsou mi nějaký vánoce naprosto ukradený a s tím i celé tohle šílenství. Chci jen jediný, ať jsou všichni zdravý! Protože se to možná nezdá, ale zdraví je to nejdůležitější, co člověk může mít, i když nemá nic jiného. Je fakt, že zdraví nás asi neobšťastní tak, jako nový ponožky pod slavnostně nazdobeným stromečkem, ale přece jen nás nový ponožky nevyléčí např. z rakoviny. Pff

snow, winter, and christmas imagechristmas, presents, and tree imagechristmas, winter, and snow imageVíte, mě prostě nebaví ta jednodenní rodinná pohoda a to, jak se najednou mají všichni rádi a najednou spolu všichni večeří u jednoho stolu, protože je to přeci tradice. To stejné, jakože o vánoce nesmí viset prádlo. A vyprat si věci do práce mám kdy, když v sobotu jdu od 17:45 do 5:45 do práce. Nebudu prát v pátek a pak v sobotu chodit v polo-mokrém oblečení mezi jarama. To mi připomíná, že zítra si teda alespoň uklidím a porovnám věci ve svém "novém" pokoji. Jo, to zvládnu s těžkým srdcem lenosti. Ne, že by mě všechno bolelo a něco se mi chtělo. Že jo /smích/

Věříte v horoskopy?
Kamarádka mi poslala horoskop na rok 2016, jelikož jsme ve stejném znamení a fakt se mi líbí. Co se týče práce, peněz, tak to vychází celkem přesně. Když budu šetřit, dostanu se i do Karibiku. Kašlu na Karibik, poletím na silvestra do Londýna. Stejně je to podle mě nádherný město, i když si spousta lidí myslí naprostý opak. Ale to je jejich pohled a já mám zas svůj pohled. Taky jsem od spolužačky dostala velkou nálepku s Tower Bridge. Kdybyste viděli můj pokoj. Asi by vám hráblo. Ne, že by to byla samá vlajka. /smích/ A prý se podle horoskopu mám zamilovat natolik, že budu chtít pořídit rodinu. Hmm, ono na tom vážně něco bude. Já vždy, když vidím miminka, tak říkám ,,Jůů, ten/ta je úžasný/á" a podobně. Jste mě měli vidět v červenci, když jsem pařila s roční holčičkou. Když si na to vzpomenu - měla bych přestat kouřit. Jako, horoskopům nevěřím doslovně, ale jestli se vyplní, tak rok 2016 bude můj nejlepší rok v celém životě. Květen je tak moc uklidňující, tak třeba i odmaturuji na poprvé. Bože, to by byla nádhera!

Jen tak, nějak stále nevím, co přesně budu dělat o silvestra, jediný co vím, tak rozhodně nehodlám být "doma". Tady už jsem pár let na silvestra nebyla a hodně mi to vyhovuje a ještě víc, když 1.1.2016 mám mít šťastný den. Lets go. Jsem na to hodně, hodně zvědavá. V únoru mám být tajemná, jo, maturitní ples bude tajemný. /smích/.

Tak se mějte krásně, všichni si Vánoce užívejte a to i následující dny až do silvestra. Vlastně, užívejte si každý den ve svém životě. Usmívejte se, mějte pozitivní myšlenky. Všechno totiž záleží na tom, co se nám honí v hlavě. Zanechte slzy ve svém vnitřku a... a buďte zdravý!

s láskou, Ordinary-Princess

Miliony hvězd mi nad očima tančí,
miliony snů s tebou prožívám.
Řekněte mi proč mám srdce jako pancíř,
kdykoliv se do tvý tváře podívám.
Kdo zavinil tenhle labyrint? Kdo zavinil tenhle labyrint?

Kdo zavinil tenhle labyrint, já to vím a stejně na tom nic nezměním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 24. prosince 2015 v 10:20 | Reagovat

Krásné Vánoce i tobě, snad si to v rámci možností nějak užiješ. Všechno nejkrásnějšího do Nového roku ať je ti lépe a poznáš znovu štěstí a radost.
Také nesnáším to "jsme šťastná rodinka", tolik přetvářky, pche. Ale budu se muset přizpůsobit a dělat ano, ano jsme O.o

2 Angelique. Angelique. | Web | 24. prosince 2015 v 16:12 | Reagovat

Já mám Vánoce ráda právě kvůli tomu, že se sejdeme, zasedneme u večeře a strávíme společně pohodový večer a pak třeba pohodové další dny, když přijedou tety a strejčkové, se kterýma není tak snadné se domluvit a vidět se víc než třeba 5x do roka... U nás doma to není taková póza, jako v některých rodinách, my se nijak zvlášť nehádáme a večeříme u jednoho stolu poměrně často. Teď, když jsem na vejšce a mám brigádu a rodiče pracujou a tak vůbec, jsem ráda za tohle období, kdy u nás doma opravdu je klid a jsme spolu a ne, že se vidíme hodinu ráno a hodinu večer, než jdeme spát. Chápu, že pro někoho jsou Vánoce těžké období nebo prostě neoblíbené období, nikoho za to samozřejmě neodsuzuju, doufám, že to tak nevyznělo, je to každého věc, jestli je má nebo nemá rád, jen u nás to zkrátka většinou i je taková ta rodinná pohoda, jak se říká... Poslední dobou mi ale hrozně rozčiluje ten děsný shon před samotnými Vánocemi, v nákupácích miliony lidí, všichni se ženou za dárky, to mě docela vyčerpává...

Co se horoskopů týče, tak já na tyhle věci moc nevěřím, ale pokud nemám ve své nevíře pravdu, tak to opravdu zní, že tvůj rok bude skvělý a moc bych ti přála, aby se to skutečně splnilo! ;) Jinak určitě odmaturuješ napoprvý, to bud v pohodě, budu držet palce ;)
Každopádně ti přeju krásné prázdniny a hezkého Silvestra, ať už budeš kdekoliv a také šťastný Nový rok! :) Veselé Vánoce samozřejmě taky, i když je nemusíš. A máš pravdu, hlavně to zdraví, protože zdraví v obchodě člověk nekoupí a musí si ho vážit, je to to nejcennější, co máme:)

3 Veru* Veru* | Web | 25. prosince 2015 v 1:46 | Reagovat

Úžasnej článek. Líbí se mi jak všechno řekneš naprosto upřímně(jasně proč lhát ale i tak..)
Chápu že nemáš vánoční náladu) já třeba jsem něco mezi. jsem ráda že je doma klid a můžu odpočívat od školy. Zároven ale musim myslet na to, že ten klid rychle zmití a najednou tu bude čas na odevzdání seminárky do školy..(samozřejmě ji nemam) takže ted te chápu uplně přesně)

4 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 27. prosince 2015 v 18:36 | Reagovat

Krásně napsaný. :) Asi je už pozdě přát ti Veselé Vánoce, ale přesto ti je opožděně ráda popřeji.

5 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 19:03 | Reagovat

ach ty lidi, jsou tak zásadový? já měla prádlo v pokoji, jako každý den. A večeříme vždy spolu, jako každý den...jen je to trochu víc vyšperkované a tak.
Pěkný nový rok přeju, nejlíp aby jsi se teda probudila v Londýně! :)

6 Elis Elis | Web | 28. prosince 2015 v 23:28 | Reagovat

Hezký článek, s těmi horoskopy je to zajímavé, ráda je čtu ale snažím si držet odstup a nespoléhat na ně... přeji ti veselý Silvestr a šťastný Nový rok...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama